Карпати відпочинок у квітні 2019

Визначитися з відпочинком в квітні дуже легко. Якщо вам хочеться помилуватися первісною природою, оздоровитися чистим гірським повітрям, подивитися унікальну архітектуру і скуштувати унікальну гуцульську кухню, то вам однозначно в Карпати. Більше ніде ви не зможете побачити безмежні простори хвойних лісів, незліченну кількість струмків, водоспади, барвисті долини крокусів. Карпати дивують всім, кожне місто неповторне і унікальне. Майже у кожному населеному пункті ви знайдете пам’ятники архітектури національного та місцевого значення.

Чим можна зайнятися в Карпатах?

Шанувальникам активного відпочинку пропонують великий вибір: піший туризм, велосипедні тури, рафтинг, польоти на параплані, скалеотури, рибалка в гірських річках або штучних озерах, кінні прогулянки, екскурсії по історичним місцям і визначним пам’яткам. Піший туризм це найулюбленіше проведення часу усіх відвідувачів Карпат. В цьому випадку ви виступаєте режисером вашої захоплюючої подорожі. Самі розробляєте маршрут по гірським масивам, з визначенням крапок привалу і відпочинку. Якщо не наважитеся піти в гори самі, то можна винайняти досвідченого інструктора або вибрати вже маркований маршрут з протоптаною стежиною. Подорожувати в Карпатах дуже цікаво і незабутньо, тут вам вдасться не тільки перевірити свої сили і можливості, але насолодитися надзвичайно гарними краєвидами, напитися кришталево чистої води з джерел і зробити неповторний знімок ваших пригод. Звичайно ж в квітні ви не знайдете дари природи, але побачити повноводні річки і водоспади, галявини квітів вдасться точно.

Карпати відпочинок у квітні 2019

Якщо вам заманеться отримати величезну дозу адреналіну, то рекомендуємо здійснити спуск по гірській річці. Крижана вода, величезні камені, сильна течія, велика швидкість змусить битися ваше серце в прискореному ритмі.

Де зупинитися у Карпатах?

Ось саме з цим питанням в Карпатах немає проблем. Великий вибір готелів, гостинець, санаторіїв є в кожному місті. Але вибрати стандартний номер, думаємо, буде не цікаво, якщо ви вже приїхали насолодитися горами. Великою популярністю користуються невеликі готелі сімейного типу на вершині гори. Є такий Апарт-готель «Вершина» і в Яремче. Готельний комплекс розташувався на вершині пагорба, навколо тільки ліс та гори. Гучні асфальтовані траси знаходяться далеко, саме тут ви зможете подихати свіжим повітрям. Готельний комплекс складається з двох незалежних котеджів. Двоповерховий котедж «На печі» розрахований на 4-х чоловік, його прикрасою є піч, на якій можна повноцінно спати. Другий котедж складається з 4-х номерів з просторими апартаментами. У кожному номері і котеджі є повноцінна кухня з необхідним посудом. На території комплексу працює кафе з домашньою гуцульською кухнею. Шанувальникам гарячої пари можна замовити баню, в якій обов’язково необхідно випити карпатський трав’яний чай.

Карпати це любов на все життя. Приїжджайте відпочивати в Карпати і додавайте в своє життя фарби і враження.