Відпочинок в Карпатах: фестивалі і свята

Іноді можна почути: «відпочинок в Карпатах не для лінивих» саме тому, що так багато місць хочеться відвідати. Найчистіше регіон України – Карпати дихає вічним святом природної краси. Куди поїхати влітку в Карпати?

Культові символи української землі – Коломия, Говерла, скелі Довбуша розташовані в колоритному Прикарпатті. Жителі Прикарпаття дбайливо зберігали традиції впродовж сторіч, найбільш незвичайними є: гуцульська “Розколяда”, Андріївські вечорниці, водохресні обряди, купальське свято “Гуцульська берегиня”.

Все більше туристів вибирають сімейний відпочинок в одному з кращих кліматичних курортів, головному туристичному центрі Прикарпаття – Яремче. Відпочинок в Яремче з дітьми обіцяє яскраві враження, які запам’ятаються на все життя.

Наприкінці 1980-х на відпочинок з дітьми в Яремче приїжджали близько мільйона туристів на рік, і сьогодні число бажаючих долучитись до чарівного цілющому краю зростає день від дня.

Сімейний відпочинок в Карпатах – це не тільки знайомство з традиційними народними звичаями, але і повноцінний релакс в бурхливому вирі фестів. Улюблені з дитинства свята: день святого Миколая, Новий рік, Різдво Христове, Великдень, Івана Купала органічно вплетені в сучасні ритми нових арт-подій.

Один з найвідоміших фестивалів Карпат – «Поїзд до Яремче» унікальний своїм поєднанням головних частин сучасної української культури – музики, живопису, літератури, зазвичай проходить в останніх числах липня-серпня. Мета проекту – відкрити нові таланти і створити справжній феєрверк емоцій у відвідувачів фестивалю. У події беруть участь запрошені гості – відомі діячі мистецтва.

В Яремче з успіхом проходив міжнародний байк фестиваль WILD FIRE в перших числах липня, міжнародні молодіжні фестивалі вокального, хореографічного та циркового мистецтва «Діамант Карпат”. Реєстрація на VI Міжнародний конкурс-фестиваль “Діамант Карпат” почалася, час проведення: 08.01.2015 г. – 12.01.2015 р

День народження Яремче в розпалі літа – 27 липень проходять музичні концерти, різні акції. Часто відпочинок в Карпатах з дітьми планують саме в цей період.