Гірські прогулянки Карпатами. Відпочинок в Яремче

Posted by: admin
Category: Блог

У гірських походах Ви:

            – Проведіть прекрасні дні в горах на облаштованих для туристів маршрутах. При розробці маршрутів професіоналами, підкреслюється якість  по такими факторам: вибір безпечних і красивих гірських стежок  та конкретних місць для ночівлі. Це дозволяє створювати маршрути, які занурять вас в кращі туристичні враження, які тільки можуть запропонувати Карпати .

           – Можете покращити здоров’я! Витягнутися на повний зріст, подихати свіжим повітрям, і потрапити під чари гір . Походи по Карпатах – тренування тіла і духу, яке отримаєте на гірській стежці! Насолоджуйтесь на відкритому повітрі, це омолоджує тіло і душу, і зможете повернутися додому, відчуваючи себе у формі!

– Потрапити в серце Карпат. Гірський туризм, відпочинок в Карпатах – пригоди що заведуть вас прямо в серце кращих гірських районів Карпат. Ви можете пройти встановлені стежки в національних парках, заповідниках  уникаючи маршрутів пов’язаних з загальними дорогами. Походи починаються прямо біля вхідних дверей вашого готелю або котеджу в горах (Яремче … ) Візьміть свої гірські трекінгові пішохідні чоботи, рюкзак для особистих предметів і речей, якщо ви використовуєте їх. Якщо це простий похід для новачків, ніяка інша спеціалізована техніка або альпіністські навички не потрібні..

Також важливо при гірському поході   робота, яку ви вкладете в планування поїздки, розвідку та вибір-замовлення ( бронювання) готелю або котеджу в м. Яремче або інших гірських селищах. Ви повинні вибрати готель або котедж , який добре розташований для підтримки піших походів і знаходяться в зручному, чистому і безпечному місці. Наприклад можна зняти котедж «Вершина » в м. ЯремчеХарчування на турбазах, в готелях і приватному секторі в м. Яремче варіюється від вишуканої кухні до сільських гірських страв. У кожному разі , Ваше перебування в м. Яремче забезпечить комфорт і зручність при цьому стане відмінним місцем для піших прогулянок.

Виберіть свій маршрут для походу. З двох варіантів гірських походів.Помірний варіант доступний для більшості фізично підготовлених людей , і більш складний варіант призначений для туристів , які шукають повного фізичного навантаження на весь день. Ви повинні врахувати цілі, які Ви хочете від маршруту , відстань , час і рівень фізичного навантаження. Збільшення складності маршрутів дозволяють підвищувати Ваш досвід і зміцнювати організм день за днем.

Помірні  маршрути, зазвичай, включають від 500 м до 700 м практично вертикальних підйомів, на які витрачається від чотирьох до п’яти годин. Більш важкі маршрути можуть включати 1100 м. підйому і зайняти цілих 7 – 10 годин. Також є щоденні варіанти пішохідних маршрутів підготовлених спеціально під екскурсі , яка підлаштована до  Ваших можливостей. Подорож та відпочинок в Карпатах з невеликою групою друзів -туристів , пов’язаних загальною любов’ю до гір – це те що вибирає більшість. Більш ніж дві третини мандрівників хочуть просто прогулятися по горам карпат Карпатах.

Відпочинок в Яремче.

Тут можна багато зрозуміти про культуру та  історію регіону, в якому ви подорожуєте. Фізичні навантаження походу стануть лише частиною вашого досвіду. У горах близько м. Яремче ви будете живити свою цікавість історією місцевих ландшафтів, національного парку, заповідників і об’єктів всесвітньої спадщини.

Підтримка місцевих громад.

Звичайно під час відпочинку в Яремче можна не тільки замовити котедж, до ваших послуг також: баня, річка, альтанка, катання на велосипеді і квадроциклі, прогулянки верхи на конях по Карпатам (помірніні ціни) . Таким чином , Ви зможете надавати пряму підтримку людям, які з радістю Вам допоможуть під час вашої подорожі. Ваша поїздка також має бути призначена для підтримки як природної так і культурної спадщини данного регіону.

admin