Гірськолижні курорти Карпат

У Карпатах величезна кількість гірськолижних курортів, бо де, як не у горах найкраще знають, що таке справжній зимовий відпочинок. Як же обрати найкращий курорт? У цій статті ми розкажемо Вам про найбільш популярні гірськолижні курорти Карпат та допоможемо визначитись із  крутизною схилів, інфраструктурою та засніженістю трас.

Гірськолижний курорт «Захар Беркут»

Захар Беркут – це відносно новий курорт, але темпам його розвитку можна тільки позаздрити.

На даний момент тут налічується 11 трас різного рівня складності,  загальна протяжність яких становить 9 кілометрів: є 6 синіх трас, 4 червоних та 1 чорна  для справжніх екстремалів.

 

Гірськолижний курорт «Буковель»

Буковель – це візитна картка Карпат.  Тут є близько двох десятків трас для початківців, більше 25 середньої складності та 12 чорних трас для вправних лижників. Проте, якщо Ви не любите кататись на лижах, тут для Вас знайдеться безліч інших розваг. Не менш цікаво буде покататись на квадрациклі, сноубайку, або з’їхати зі стрімкої гірки  на сноутюбі.

Варто зауважити, що через велику популярність курорту, проживання тут обходиться досить дорого, тому досвідчені туристи часто орендують житло у сусідніх населених пунктах, наприклад у Яремче. Якщо Ви вирішили зупинитись у Яремче рекомендуємо Вам апарт-готель «Вершина», тут є все для  Вашого комфортного відпочинку.

Гірськолижна база «Драгобрат»

Драгобрат розташований на висоті 1400 метрів над рівнем моря, та вважається  найвищою  гірськолижною базою в Україні.  Тут зосереджено все, що потрібно для вдалого відпочинку: лижна школа для початківців, близько 20 трас різного рівня складності, прекрасно розвинена інфраструктура та, звичайно, фантастичні гірські краєвиди.

Гірськолижний курорт «Славське»

Щороку круті схили Славського приваблюють тисячі професійних спортсменів та любителів активного відпочинку. Мода на гірські лижі з’явилася  тут ще у 70-80 роках минулого століття. Вже тоді тут почали відкриватись нові підйомники та спортивні школи.

З тих пір «Славське» не втрачає своєї популярності та залишається одним із найпопулярніших гірськолижних курортів України.

Гірськолижний курорт у Яблуниці

До Ваших послуг у Яблуниці 6 гірськолижних трас, загальна протяжність яких становить близько 4 кілометрів, перепад висот – 280 метрів. Найбільш комфортно тут буде лижникам-початківцям, яких поки лякають швидкі спуски з стрімких трас.

На курорті функціонують 5 підйомників  довжиною до 1 110 метрів.

 

Якому гірськолижному курорту віддати перевагу – вибір, однозначно, за Вами. Кожен із них подарує Вам невимовні емоції, шалений адреналін та море позитивних вражень!