Гід по Яремче: визначні та цікаві місця

Яремче – це один з найкрасивіших карпатських курортів. Стрімкі гірськолижні схили  ідеальні для екстремального катання взимку, а ще тут цікаво можна відсвяткувати Новий Рік та Різдво у колоритних гуцульських традиціях, адже уже з початку грудня у місті витає особливий  новорічний настрій.  Літо – це ідеальний час для екскурсій,  відпочинку  на природі та пішого туризму.

Плануючи відпочинок у Яремче, варто забронювати наперед житло, адже через великий потік туристів, часто буває важко знайти апартаменти які Вас влаштують.  Щоб максимально комфортно відпочити радимо Вам апарт-готель «Вершина».  На території готелю є свій ресторан, підйомник, для любителів зимового відпочинку, басейн, дитячий майданчик, баня та паркінг.

Якщо Ви оберете місцем свого відпочинку місто Яремче, ми підібрали для Вас топ-5  місць які обов’язково варто відвідати:

Скелі Довбуша

Скелі Довбуша – це унікальна пам’ятка історії та природи, що розташована в селі Бубнище,   недалеко від Яремче. Тут на Вас чекає захоплююча екскурсія печерами, у яких у  XVII–XVIII столітті таборували опришки.

Кожен сезон сюди з’їжджаються практикуватися
скелелази. Для альпіністів навіть є спеціальні маршрути.

 

Гуцульський сувенірний ринок

Якщо  бажаєте придбати цікавий атрибут гуцульської культури  на спогад про Яремче, то Вам обов’язково варто відвідати сувенірний ринок. Також, ринок цікавий тим, що на його території знаходиться ресторан «Гуцульщина», у будівництві якого не було використано жодного цвяха.

Водоспад «Пробій»

Пробій – це візитна картка Яремче. Водоспад вражає туристів своєю потужністю та силою. Із шаленою силою річка Прут скидає гірську воду у величезний  котлован.

У 20 метрах над водоспадом височіє пішохідний міст, який дарує туристам чудову нагоду роздивитись Пробій згори. Милуватися красою водоспаду можна безкоштовно та у  будь-яку пору року.

 

Заповідник з дикими тваринами

Заповідник розташований у місті Яремче, на вулиці Грушевського. Тут можна побачити косуль, оленів, диких кабанів та багато інших тварин. Обов’язково варто відвідати цей міні-зоопарк якщо Ви подорожуєте з дітьми, адже тут вони можуть не тільки подивитись на тварин, а навіть погодувати їх.

Парк-музей «Карпати в мініатюрі»

Це нова туристична пам’ятка, яка розмістилася в урочищі Жонка на території Карпатського національного парку. Парк-музей знайомить своїх відвідувачів з історією та географією краю. На сьогоднішній день тут налічується 17 об’єктів культурної спадщини та архітектурних пам’яток Яремчанщини та Верховинського району.