Куди поїхати відпочивати в Карпатах?

Гори – місце, де відпочиває душа і тіло. Погані думки розвіюються, хочеться дихати на повні груди і насолоджуватись моментом. Закарбувати у пам’яті навіки це невимовне відчуття свободи,  побути наодинці із своїми думками.

Варто лише раз поглянути на цю магічну красу і ти закохаєшся у неї навіки!

Дивовижна природа, відмінна екологія,  цілюще гірське повітря – усе це робить відпочинок в Карпатах безцінним для оздоровлення.

Якщо Ви  бажаєте організувати повноцінну відпустку у горах, ми пропонуємо Вам   – зупинитися у апарт-готелі  «Вершина», що знаходиться у мальовничому місті Яремче. Ми розташовані на вершині гори, тож свіже гірське повітря зміцнить Ваші легені, а територія оповита лісом створить для Вас теплу атмосферу відпочинку в Карпатах.

Карпати радо зустрічають туристів у будь-яку пору року, тож сміливо можете планувати свій відпочинок в Карпатах як на холодну пору так і на теплу.

Якщо Ви зупинитеся у нас влітку  – це пізнавальні велосипедні прогулянки по заздалегідь розроблених маршрутах, піші походи, незабутні тури до мальовничих гірських річок, озер і водоспадів – тут Ви побачите найкрасивіші місця Карпат!

Взимку – гірськолижні курорти, катання на сноубордах, лижах, сноутюбах, зимова рибалка та безліч інших розваг на будь-який смак.

Крім традиційних розваг Ви можете чудово провести час відвідавши місцеві пам’ятки культури. Кожна з них унікальна та неповторна, але будучи в Карпатах варто обов’язково здійснити мандрівку до кришталево чистих Карпатських озер .

Ми підібрали для Вас список найкрасивіших озер Карпат, які, однозначно, варто побачити на власні очі!

Озеро Синевир

Це оповите легендами чудо природи красується на Закарпатті, на висоті приблизно одна тисяча метрів. Це таємниче озеро з’явилося завдяки зсуву,  приблизно десять тисяч років тому.  Природа в околицях озера вражає своєю неймовірною красою, тому Синевир цілком заслужено вважається однією із головних окрас Карпат!

озеро Синевир

Озеро Мертве (Журавлине)

Ще з дитинства ми пам’ятаємо казки про мертву і живу воду. Героїв наших улюблених казок оживляла жива вода, а мертва – навпаки. Гадаєте таке буває лише у дитячих байках? А от і ні, і Журавлине  озеро цьому прямий доказ! Через велику концентрацію сірководню, вода у ньому «мертва», адже тут немає жодних живих організмів. Також, загадкове озеро немає дна,  точніше через те що дно складається з повалених гілок, ніхто досі не зміг виміряти його точну глибину. Хто зна, можливо там живе казкова русалка?

озеро Мертве

Озеро Лебедин

Покрите густим очеретом та деревами озеро Лебедин,  на перший погляд нагадує не глибоке болото, проте, не обманюйтесь, адже насправді  його глибина сягає  28 метрів і воно вважається одним із найглибших озер Карпат. Таємниця його походження і досі не відома, проте існує багато легенд, які розповідають місцеві жителі.  Озеро знаходиться в урочищі на південному схилі вершини Покутсько-Буковинських Карпат на Косівщині.

озеро Лебедин

Озеро Несамовите

Це одна з найбільш відомих Карпатських водойм. Озеро розташоване на висоті 1570 метрів над рівнем моря та вважається одним з найбільш високогірних озер Карпат. Глибина цього природнього скарбу всього 1.5 метри, але воно вражає своєю красою до глибини душі усіх, хто  побував тут  хоча б один раз.

озера Несамовитое

Озеро Марічейка

У мальовничій Верховинщині на висоті 1510 метрів розмістилося одне з найхолодніших Карпатських озер. Унікально прозора, кристально чиста  водойма підживлюється підземними джерельними водами, а її берег прикрашений прекрасними гірськими соснами та ялівцем.

Як і всі Карпатські озера – це озеро теж оповите безліччю легенд. Місцеві жителі переповідають розповідь про відчайдушний вчинок Марічейки, яка завела ворогів в не прохідну гущавину і заплатила за це життям.

Це неймовірної краси  озеро, однозначно, варто включити до свого туристичного маршруту.

озеро Маричейка