Де відпочити в Карпатах ?. "Вершина" - коттедж в Карпатах, г. Яремче.

Де відпочити в Карпатах ?

Карпати в будь-якій порі року привабливі для подорожей. Наприклад, літній відпочинок в Карпатах - це привабливий  «зелений» туризм, коли можна зняти окремий будиночок або кімнату в будинку і насолоджуватися подорожами за неймовірно красивим місцевими околицями. Це можуть бути піші прогулянки в гори, прокладені велосипедні маршрути, подорожі на конях. Можна взяти намет і відправитися в похід на кілька днів, а також відмінний варіант розслаблення - просто позасмагати і покупатися в чистій гірській річці , де водиться форель.

Сімейний відпочинок в Карпатах - це в першу чергу оздоровлення в санаторіях: Свалява, Синяк і Поляна . Наприклад , санаторій Синяк має заслужену славу з лікування опорно -рухового апарату. У головному корпусі лікарні при вході є виставка залишених тут хворими милиць, так як багато пацієнтів після лікування в Синяку виїжджали практично здоровими, і вони їм в якості опори вже були не потрібні.

Заслуговують на увагу найпопулярніші гірськолижні курорти Карпат, це: модний "Буковель", затишне Славське, Плай, мальовничий Драгобрат і незрівнянна Красія. Повноцінний відпочинок в Карпатах - це, звичайно, і відвідини чудового і незвичайно колоритного містечка Яремче. Що подобається мандрівникам на цьому курорті? У першу чергу природа: водоспад Пробій, стежки Довбуша, численні водоспади, а також найвища точка Карпатських гір - Говерла. Не залишать байдужими туристів і історичні пам'ятники, побудовані в Яремче в 17 столітті, такі як: церкви Михайлівська та святого Іоана Милостивого.

Будучи в цих краях, спортсмени та просто любителі швидкої їзди часто беруть участь у сплавах по гірській річці Прут, що також є цікавим проведенням часу. Крім цього саме в такому місці можна познайомитися з справжніми українськими промислами, наприклад, купити на пам'ять місцеву сорочку «вишиванку» або красиву національна прикрасу на голову - вінок з квітів.

Для тихого сімейного відпочинку також підійде мальовничий Микуличин з його унікальним кліматом. В якості місця проживання можна зняти номер в сімейному готелі або вибрати приватне житло . Головною визначною пам'яткою с. Микуличин вважається водоспад під назвою Гук Женецький , висота якого становить 15 м.


Ворохта є центром туризму, тут затишно і взимку, і в літній період. Влітку можна покупатися у водах річки Прут, Прутець, Парадчін, а також в озері Марічейка, взимку є можливість покататися на лижах на базі «Авангард» і на горі Маківка. Проте, на запитання «Де краще відпочивати в Карпатах» є дуже проста відповідь - приїжджайте оздоровитися в котедж «Вершина» в Яремче, і ми організуємо вам незабутній відпочинок!
 

Приймаємо замовлення по телефону

 +38-063-849-96-58
 +38-097-629-62-45