Відпочинок в Яремче. Пам"ятки м. Яремче

Гірськолижний курорт – «серце Карпат» Яремче запрошує гостей цілий рік. Сімейний відпочинок в Карпатах в одному з котеджів або пансіонаті Яремче запам’ятається різноманітністю дозвілля для активних енергійних людей і шукачів тиші, утомлених в суєті мегаполісів.

Яремче дивує красивими архітектурними пам’ятниками ХVII століття, безліччю пам’яток в місті та на близькій відстані від нього:

– 15-метровий карпатський водоспад Гук Женецький в 8 км від с. Микуличин
– Видає мелодійні звуки водоспад Капливець, с. Микуличин в 2,5 км від Яремче
– Гірський водоспад Пробій в центрі Яремче, хвилі якого перекочуються по камінню на висоті 8-ми метрів
– Найбільший Карпатський національний природний парк в Яремче загальною площею 50495,0 га
– Музей етнографії та екології Карпатського краю в Яремче
– Ресторан-музей «Гуцульщина» в Яремче, побудований з дерева за всіма канонами архітектури Гуцульщини архітектором Бондарчуком без використання цвяхів
– Знаменита стежка Довбуша
– Успенська церква, побудована в Яремче в 1884 році
– Костел Святого Франциска в Делятині, Манявський скит, оборонний Пнівський замок у формі неправильного п’ятикутника

Відпочинок в Карпатах – це не тільки оздоровчий релакс, але і захоплюючий уяву вояж в унікальні міста планети. Відпочинок в Карпатах з дітьми, переважний в м’якій кліматичної курортній зоні Прикарпаття, відомої ще і як бальнеологічна здравниця. Головний курорт Прикарпаття – Яремче любимо багатьма туристами, які приїжджають на відпочинок з дітьми. Акуратні котеджі європейського рівня далеко від трас огортають гостей іонами цілющого гірського повітря і аромату лісів.