Дитячий відпочинок в Карпатах. Відпочинок в Карпатах з дітьми

Posted by: admin
Category: Блог
Карпати – це живописна частина України, в яку неможливо не закохатися. Швидкі ріки і блакитні озера з чистою водою, ліси, мінеральні води – все це заспокоює  і радує око і дорослого , і дитини. До того ж мінеральні води цілющі. Може ще й тому дитячий відпочинок в Карпатах влітку так популярний – багато людей везуть своїх дітлахів відпочити і оздоровитися.

Дитячі санаторії в Карпатах розраховані на активний відпочинок діток – дитячі фестивалі та вікторини змінюються вилазками на природу, де діти можуть повністю реалізувати себе, під наглядом важливих і уважних вихователів.
Адже тут до їхніх послуг можливість велосипедних і кінних прогулянок, походів по ягоди та гриби, знайомства зі своїми однолітками, оздоровчі процедури.
Яремче – найвідоміший Карпатський курорт. Ті, хто вибирає відпочинок в Карпатах з дітьми, охоче приїжджають сюди знову і знову, кажуть – ” місце не відпускає ” .

Гірські річки Карпат багаті самою різної рибою – роздолля для рибалок , великих і маленьких.

Багатий гуцульський колорит в Яречме гармонійно поєднується з сучасною обширної інфаструктурою, тобто ви і ваша дитина не будете відчувати тут ніяких труднощів.

До того ж Яремче багате на цікаві місця з красивими назвами, куди можна прийти з екскурсією , яка буде зрозуміла і дитині , і дорослому.

Водоспади “Пробій “, “Дівочі сльози”, ” Гук”, кожен має свою історію.

Гора Довбушанка – одна з найкрасивіших гір Карпат, головна героїня всіх Карпатських фотосесій. Гора Маковиця, з якої відкривається такий гарний вигляд, що серце завмирає, і здається – ви в казці.

Подаруйте казку собі і своїй дитині , відірвіться від суєти, влаштуйте відпочинок в Карпатах з дітьми, і ви не забудете ці місця ніколи!

admin