Дитячий відпочинок в Карпатах. Відпочинок в Карпатах з дітьми.. "Вершина" - коттедж в Карпатах, г. Яремче.

Дитячий відпочинок в Карпатах. Відпочинок в Карпатах з дітьми.

Яремче - гірська казка для вас і вашої дитини.

 

Карпати - це живописна частина України, в яку неможливо не закохатися. Швидкі ріки і блакитні озера з чистою водою, ліси, мінеральні води - все це заспокоює  і радує око і дорослого , і дитини. До того ж мінеральні води цілющі. Може ще й тому дитячий відпочинок в Карпатах влітку так популярний - багато людей везуть своїх дітлахів відпочити і оздоровитися.

Дитячі санаторії в Карпатах розраховані на активний відпочинок діток - дитячі фестивалі та вікторини змінюються вилазками на природу, де діти можуть повністю реалізувати себе, під наглядом важливих і уважних вихователів.
Адже тут до їхніх послуг можливість велосипедних і кінних прогулянок, походів по ягоди та гриби, знайомства зі своїми однолітками, оздоровчі процедури.

Яремче - найвідоміший Карпатський курорт. Ті, хто вибирає відпочинок в Карпатах з дітьми, охоче приїжджають сюди знову і знову, кажуть - " місце не відпускає " .

Гірські річки Карпат багаті самою різної рибою - роздолля для рибалок , великих і маленьких.

Багатий гуцульський колорит в Яречме гармонійно поєднується з сучасною обширної інфаструктурою, тобто ви і ваша дитина не будете відчувати тут ніяких труднощів.

До того ж Яремче багате на цікаві місця з красивими назвами, куди можна прийти з екскурсією , яка буде зрозуміла і дитині , і дорослому.

Водоспади "Пробій ", "Дівочі сльози", " Гук", кожен має свою історію.

Гора Довбушанка - одна з найкрасивіших гір Карпат, головна героїня всіх Карпатських фотосесій. Гора Маковиця, з якої відкривається такий гарний вигляд, що серце завмирає, і здається - ви в казці.Подаруйте казку собі і своїй дитині , відірвіться від суєти, влаштуйте відпочинок в Карпатах з дітьми, і ви не забудете ці місця ніколи!

Приймаємо замовлення по телефону

 +38-063-849-96-58
 +38-097-629-62-45