Чудеса Прикарпаття

Куди поїхати влітку в Карпати? В край, де чудеса – частина життя, в Прикарпатті.

Сімейний відпочинок в Карпатах багато хто проводить в місті Яремче – «перше чудо Прикарпаття». Яремче – це джерело природних лікувальних багатств: м’який клімат, гірське повітря, мінеральні води, ліс і чисті води. Відпочинок в Яремче з дітьми легкий і приємний: Яремче відомий як сучасний гірськолижний курорт з розвиненою інфраструктурою. Сімейний відпочинок ідеальний в котеджі з органічних матеріалів, із справжнім каміном в інтер’єрі (наприклад, котедж «Вершина»). Майстри Яремче прославили місто чудесами архітектури, яка благотворно діє на відпочиваючих. Вражає готель-млин, який туристи беруть за пам’ятник.

Відпочинок в Карпатах – це можливість насолодитися принадами курорту «у своєму стилі», на вибір: активні заняття спортом, тихий затишок на лоні природи, повноцінний відпочинок з дітьми, світські розваги або таїнства самопізнання.
Відпочинок в Карпатах з дітьми буде незабутнім, якщо зробити “тур чудес”, адже діти люблять інтригуючу зміну місць!

Відомі чудеса Прикарпаття: Говерла в оточенні букових пролісів (підйом на вершину займе півдня),Карпатський Національний парк, «село-музей» Крівовірня (14 культурних об’єктів),музей «Писанка» в Коломиї, відбудований в формі гігантського яйця, висотою 14м, 10 м в діаметрі. Всі ці місця легко побачити, оселившись в Яремче.

Сімейний відпочинок запам’ятається надовго, якщо разом зануритися в холодних водах незвичайної річки Прут. Деяким туристам одне занурення дає сили на півроку вперед!

Ще одне улюблене місце гостей Карпат – містичні скелі Довбуша в Яремче: група скельних останців висотою до 80 метрів, народжених на дні теплого моря більше 70 млн. Років тому.

Карпатський край зберігає багато скарбів, приїжджаючи знову, кожен знайде новий дар для себе.