Чудеса Прикарпаття

Posted by: admin
Category: Блог

Куди поїхати влітку в Карпати? В край, де чудеса – частина життя, в Прикарпатті.

Сімейний відпочинок в Карпатах багато хто проводить в місті Яремче – «перше чудо Прикарпаття». Яремче – це джерело природних лікувальних багатств: м’який клімат, гірське повітря, мінеральні води, ліс і чисті води. Відпочинок в Яремче з дітьми легкий і приємний: Яремче відомий як сучасний гірськолижний курорт з розвиненою інфраструктурою. Сімейний відпочинок ідеальний в котеджі з органічних матеріалів, із справжнім каміном в інтер’єрі (наприклад, котедж «Вершина»). Майстри Яремче прославили місто чудесами архітектури, яка благотворно діє на відпочиваючих. Вражає готель-млин, який туристи беруть за пам’ятник.

Відпочинок в Карпатах – це можливість насолодитися принадами курорту «у своєму стилі», на вибір: активні заняття спортом, тихий затишок на лоні природи, повноцінний відпочинок з дітьми, світські розваги або таїнства самопізнання.
Відпочинок в Карпатах з дітьми буде незабутнім, якщо зробити “тур чудес”, адже діти люблять інтригуючу зміну місць!

Відомі чудеса Прикарпаття: Говерла в оточенні букових пролісів (підйом на вершину займе півдня),Карпатський Національний парк, «село-музей» Крівовірня (14 культурних об’єктів),музей «Писанка» в Коломиї, відбудований в формі гігантського яйця, висотою 14м, 10 м в діаметрі. Всі ці місця легко побачити, оселившись в Яремче.

Сімейний відпочинок запам’ятається надовго, якщо разом зануритися в холодних водах незвичайної річки Прут. Деяким туристам одне занурення дає сили на півроку вперед!

Ще одне улюблене місце гостей Карпат – містичні скелі Довбуша в Яремче: група скельних останців висотою до 80 метрів, народжених на дні теплого моря більше 70 млн. Років тому.

Карпатський край зберігає багато скарбів, приїжджаючи знову, кожен знайде новий дар для себе.

admin