Сімейний відпочинок в Карпатах. "Вершина" - коттедж в Карпатах, г. Яремче.

Сімейний відпочинок в Карпатах.

Колиска карпатського туризму - місто Яремче. Це місце, де можна чудово оздоровитися і розважитися сім'єю. Відпочинок в Карпатах з дітьми - дуже цікавий захід, де кожен знайде те, що йому цікаво. Яскравий і самобутній гуцульський колорит чудово поєднується з сучасними особливостями прогресу - це і розвинена інфраструктура, і наявність різноманітного житла. Тут без проблем можна зняти будинок з каміном, вибравши елітні варіанти або знайти доступніший варіант для проживання.

Якщо для вас важливий комфорт і ви хочете насолодитися мальовничими красотами карпатського регіону, то оптимальне рішення - відпочинок в Карпатах в котеджі «Вершина».

Комплекс розташований в дуже мальовничому місці - в оточенні вікових сосен і панорамних лугів. Трохи далі розкинулося гірське плато, екскурсії куди - улюблене заняття як молоді, так і старшого покоління. В Яремче присутній ряд дерев'яних церков XVI - XVIІ ст. Грандіозні споруди вражають красою і підійдуть як екскурсії для всіх груп туристів . Якщо ж ви прихильник активного відпочинку, то поїздка до мінеральних вод, до водоспаду Пробій і в масу інших, не менш яскравих і барвистих місць - відмінний вибір.

Літній відпочинок в Карпатах для всієї родини також багатий враженнями та розвагами. Для сім'ї оптимальне рішення - зняти будиночок з каміном, таким чином, у вечірній і нічний час завжди можна насолодитися теплом і приємним ароматом палаючих дров. А вдень здійснювати захоплюючі подорожі по місцевих визначних пам'ятках. Прогулянка по стежці Довбуша, дивовижне видовище поруч з вольєрами оленів і косуль, дикі кабани і безліч інших тварин краю. Все це залишить незгладимий слід у душі.

Зовсім не важливо, що ви вирішите - зняти будиночок з каміном або номер з каміном в Карпатах. При грамотному виборі, ви завжди зможете забезпечити себе якісним і комфортним житлом. А ваше дозвілля перетвориться на низку пам'ятних і позитивних подій. Відпочинок в Карпатах влітку такий же барвистий і насичений, як і взимку. До того ж, це прекрасна можливість оздоровитися усім членам родини.

Приймаємо замовлення по телефону

 +38-063-849-96-58
 +38-097-629-62-45