Активний відпочинок Карпат - гриби!

Posted by: admin
Category: Блог

У Карпатських лісах росте понад 300 видів грибів. Це найчистіший екологічний продукт Карпат! Білка в грибах міститься більше ніж у м’ясі або рибі. Одним з найбільш відомим грибом є Білий гриб.

Білий гриб, боровик. Місцеві назви: гриб справжній, правдивий, правдивець, дубрівник, щирак, білас, біляк.

Шапка 3-20 см (до 50 см) у діаметрі, напівсферична опукло-розпростерта, сірувато-, рудувато- або червонувато-коричнювата чи кольору горіха, тонкозморшкувата (під дубами — кольору горіха (каштана),під соснами — пурпурово-коричнювата (бура),під осикою, березою (в хащах) — світложовто-рудувата).

Збирають у червні — жовтні. Використовують свіжим, про запас сушать, солять, маринують.

Найбільшого білого гриба в Україні — вагою 2,850 кілограма — зірвала на Волині, у Смідинському лісі Старовижівського району, ковельчанка Ніна Феодосіївна Данилюк 20 серпня 2000 року. Величезний гриб не поміщався у відрі: його шапка по окружності мала 94 сантиметри, а ніжка — майже 40 сантиметрів.

Чистого білого гриба вагою 2 кілограми зірвав мешканець Любешова Копанчук Михайло Пилипович за селом Воля Любешівська Волинської області 7 жовтня 1992 року. Шапка гриба мала діаметр 34 сантиметри.

Думаємо, що ви готові на пошуки білих грибів, тоді уперед!

Приїхавши в наш апарт-готель «Вершина» в Яремче, ви зануритесь в тишу і велич навколишніх гір. Сподіваємося, що від ваших пильних очей не сховається жоден білий гриб!

До Ваших послуг готель пропонує:

Котедж “На печі” на 4-6 чоловік,

Апартаменти з каміном ( 2+2 чол.),

Апартаменти з піччю ( 2+2 чол.),

У кожному номері є усі необхідні меблі, кухня, телевізор, сан-вузол ,

Власний двір з автостоянкою, столиками та мангалом, кафе, басейн, території для відпочинку з дітьми, російська баня.

admin