8 найкрасивіших місць Карпат, які варто відвідати

Posted by: admin
Category: Блог

1. Найпопулярнішим місцем для прогулянок і відпочинку є водоспад “Гук”, розташований в Женецькому лісництві, через що, носить назву – Гук Женецький. Висота водоспаду – 15 м. Він входить у число найбільших карпатських водоспадів.

2. Водоспад «Каплівець» знаходиться на відстані 2,5 км. від Яремче і відомий тим, що видає мелодійні звуки, якими манить до красоти Карпатської природи.

3. Карпатський національний природний парк – один з перших природних парків в Україні. Цей парк є одним з найбільших у нашій країні, його площа становить 50495,0 га. Основною артерією парку є річка Прут, яка витікає із підніжжя Говерли. Колоритна флора і фауна не залишить Вас байдужими, а розташовані на території оздоровчі комплекси допоможуть зміцнити імунну систему.

4. Костел Святого Франциска в Делятині, перші згадки про який з’явилися 1857 році. Дана історична пам’ятка дозволить вам поринути в часи правління імператора Австро-Угорщини Франца-Йосифа І, який власноруч по кутах фундаменту заклав золоті дукати.

5. Манявський скит напевне одне з найзагадковіших місць Карпат. Серед мальовничої гірської природи розташований старовинний монастир, який був заснований в 1608 році. Його стіни приховують не мало легенд та секретів. Якщо здолати семи кілометровий шлях вище монастиря, піднявшись гірськими стежинами можна натрапити на Манявський водоспад.

6. Музей етнографії та екології, розташований в місті Яремче не залишить байдужими всіх любителів народної творчості. Основною тематикою є мистецтво гуцулів ХVІІ – ХХ ст., в колекцію якого входять цінні та рідкісні твори.

7. Скуштувати страви гуцульської кухні можна в ресторані-музеї «Гуцульщина». Даний заклад побудований архітектором І. Бондарчуком з дерева за канонами гуцульської архітектури без єдиного цвяха. Розташований біля водоспаду Пробій.

8. «Стежка Довбуша» – оповита легендами, це пам’ять місцевим сміливцям (опришкам) і їх ватажкові Олекси Довбушу. Справжньою знахідкою для усіх відвідувачів стали дивні скелі. Це унікальні нагромадження кам’яних «скульптур», які застигли тут ще з незапам’ятних часів.

Для комфортного відпочинку та можливості відновити сили ми Вам пропонуємо завітати в Котедж «Вершина». Ми розташовані на вершині гори, тож свіже гірське повітря зміцнить ваші легені, а територія оповита лісом створить для Вас теплу атмосферу відпочинку в Карпатах.

admin