Відпочинок в Карпатах!

У цьому розділі я розповім про відпочинок в Карпатах, або як можна відпочити на «Вершині».

Так як багато людей їдуть в Карпати вперше, то їх цікавить чим же тут можна зайнятися, як провести час і відпочити.

Звичайно, для кожного відпочинок це щось індивідуальне й особисте. Різні люди вкладають в це слово різний сенс і відповідно відпочивають по-своєму. Ми ж прислухаємось до побажаннь наших гостей і тоді рекомендуємо, що і як варто було б зробити і побачити в м. Яремче і не тільки. Ми всіляко допомагаємо в організації відпочинку, в більшості випадків, ми ж супроводжуємо і плануємо активний відпочинок наших гостей. У нас в цьому сенсі є велика перевага - у нас немає сполучної ланки між власниками і нашими гостями. Ми безпосередньо спілкуємося з гостями і завжди перебуваємо поруч в потрібну хвилину. Але в той самий час є люди, які люблять пасивний відпочинок, тишу і спокій, що б їх не турбували ....... в цьому випадку ми десь є, але нас немає.

Для мене (Дмитра) на відпочинку важливо мати контакт з людиною, бажано з власником, який може допомогти в разі потреби або просто дати раду. Але як буває часто в багатьох готелях: тебе вислухали і розчинилися))). У всіх бувають якісь незаплановані ситуації, але не всі гідно виходять з таких ситуацій. Тому для нас дуже важливе спілкування з людьми, які приїжджають в котедж «Вершина». Ми маємо два великі переваги - це незвичайне місце (хто був, той вже знає :) і спілкування з нашими гостями. Можу сміливо заявити, що до нас приїжджають виключно хороші та цікаві люди! До нас приїжджають в гості……….і люди це відчувають.
 

А власне зараз я частково напишу про те, як можна провести час відпочиваючи на «Вершині». Частково тому, що є багато місць куди можна піти або поїхати ........... і тому ця замітка буде оновлюватися і доповнюватися.

Почнемо……

 

Якщо рухатися від котеджу в ліс, то в 15 хвилинах ходи ми побачимо приплив ріки Прут - гірська річка Жонка. Тут можна позагарати, зануритися або просто послухати гомін річки. Гірська річка Жонка.........впадає в р. Відпочинок в Карпатах

 

Рухаючись проти течії можна прийти до лісового водоспаду.Лісний Водоспад. Відпочинок в Карпатах

 

Бажаний маршрут – долина Явір и гори Горгани. Туди ми часто водимо гостей, там дуже гарний краєвид.

 Це панорама на долині Явір.Полонина

 

Розпалюємо вогнище для картопельки)))))Відпочинок в Карпатах від котеджа

 

«Місцеві»Коні на карпатській полонині

 

Якщо піти вище, то можна дістатися на гори Горгани.Вид на Яремче з Горганів

 

Такі ось види:-)

Відпочинок на Горганах.

 

Також ми пропонуємо  поїхати і побачити водоспад «Гук». Він знаходиться в с. Микуличин.Відпочинок в Карпатах на водоспаді Гук

 

І в м. Яремче є водоспад -  «Дівочі сльози».Водоспад

 

Такі краєвиди біля Яблунецького перевалу.Біля Яблунецького перевалу.

 

На рибалці.

Відпочинок з дітьми - рибалка

 

Улов.

Активний відпочинок в Карпатах. Ловля Форелі

Є різні цікаві місця, все залежить від бажання, від того, що людина хоче побачити. Ми в свою чергу допоможемо відчути, що таке справжній відпочинок в Карпатах.