Осінній відпочинок в Карпатах. В її перлині - в м.Яремче. "Вершина" - коттедж в Карпатах, г. Яремче.

Осінній відпочинок в Карпатах. В її перлині - в м.Яремче.

З приходом осені, коли вже стає зрозуміло, що літо безповоротно пішло, і тихенько стукають по дахах дощі, вранці стає по-осінньому холодно, гарний настрій буває нечасто ... А вже якщо саме на такий період, пізньої осені, випала Ваша довгоочікувана відпустка, так і взагалі сумно стає ... Але - в сторону смуток і поганий настрій! Саме зараз, у вересні-жовтні-листопаді можна чудово відпочити в Яремчанських Карпатах, де природа святкує бал Золотої Осені!

           Якщо у Львові зараз вже холодно  і температура повітря рідко навіть вдень піднімається вище 15 градусів Цельсія, то в Карпатах погода зовсім інша. У нас на "Вершині" вночі це може бути нульова температура, а вдень - теплінь до 20 градусів і вище. При цьому - практично немає дощів, вдень ласкаво світить сонце. Природа дарує останні тижні гарної погоди, море грибів та ягід, можливість порибалити в кристально чистих гірських річках і озерах, побродити по горах і насолодитися найчистішим гірським повітрям. Ще однією обставиною, яка свідчить на користь відпочинку в Карпатах саме зараз, є низькі ціни - не сезон. Що б порадувати наших гостей, ми робимо знижки восени. От влітку, приблизно з травня і до вересня, а також взимку - починаючи з кінця грудня і до початку березня, відпочивати тут дорожче ніж в осінній період. Хоча, звичайно, дивлячись з чим порівнювати. Гірськолижні курорти Австрії і Швейцарії дорожче в кілька разів! Карпатські розцінки цілком прийнятні.

Осінній відпочинок в Карпатах - це оксамитовий сезон за прийнятну вартість.

Осінній відпочинок в Карпатах - це оксамитовий сезон за прийнятну вартість. Це дійсно повноцінний відпочинок і оздоровлення! Тільки уявіть собі світанок за віконцем двоповерхового дерев'яного будинку ... на вулиці серпанок обіймає гори, а в будинку тріск букових дров в  каміні, на сніданок грибний юшка і деруни , приправлені грибною підливою, а після сніданку - чай ​​з гілочок дикої малини, ожини та ягід чорниці ... А потім - півдня прогулянок в горах, при бажанні - збір грибів у лісі....прогулянка, наприклад, до водоспаду, після чого - шашлик в неповторній карпатській колибі, і - знову прогулянки на свіжому повітрі. Увечері баня на дровах. Або в протопленому будинку, всістися біля каміна і знову знайомитися з стравами гуцульської кухні - грибна юшка або гуцульський борщ, крученики з білими грибами, свіжа бринза, банош - традиційне гуцульська страва. На наступний день похід в гори, на гірські галявини де пасуть овець і запасаються сіном на зиму, де роблять справжній Карпатський сир - бринзу, де так близько до неба ...

Одним словом, ці п'ять-десять днів, проведені в райському куточку Карпат - Яремче, Вам запам'ятаються надовго! Осінній відпочинок в мальовничих Карпатах.

П.С: Всі фото с нашого особистого архіва.